possible to make website for free
possible to make website for free
possible to make website for free

Пошук по сайту

Медіа Партнери

 

Форум молодіжних лідерів та душпастирства УГКЦ та РКЦ

8-10 червня у Львові в Центрі Митрополита Андрія Шептицького проходив Форум молодіжних лідерів та душпастирства УГКЦ та РКЦ. Подія об'єднала молодь та душпастирів з різних куточків України і не тільки. Що, в свою чергу, свідчить про те що сьогодні питання молоді та безпосередньо її участі в Церкві є дійсно актуальним та певною мірою болючим.

В ході панельних дискусій та праці в групах, які відбувалися під час Форуму учасники мали змогу почути безліч тверджень та думок про те, які виклики стоять перед молоддю, чого вона потребує і як цьому може зарадити Церква. Окрім цього, кожен молодіжний лідер мав можливість представляти свою спільноту, її успіхи, потреби, а також потенційні можливості розвитку.

СВІТЛИНИ

Тішить те, що до Форуму також доєдналися Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук та єпископ-помічник Львівської Архідієцезії РКЦ Едвард Кава. Адже це справді важливо відчувати небайдужість та підтримку з боку вищого рівня церковної структури.

За підсумками форуму, завдяки спільним зусиллям його учасників було розроблено своєрідний документ, в якому систематизовано та стисло викладено все те, про що йшла мова впродовж Форуму. Даний документ було передано Блаженнішому Святославу і найімовірніше його зміст найближчим часом буде представлено в Римі.

Отож, сподіваємось на те, що проведений Форум стане початковим етапом на шляху до досягнення великої мети.

Інформацію подала: Оксана Танчин – учасниця форуму

Слово Боже на щодень

Читання Катехизму УГКЦ