possible to make website for free
possible to make website for free
possible to make website for free

Пошук по сайту

Медіа Партнери

 

До Львова привезуть мощі св. Антонія із Падуї

З 14 до 24 вересня у Львові будуть виставлені до почитання мощі святого Антонія Падуанського. Паломництво очолять два ченці-францисканці – Евдженіо Каніл та Даніель Фечета, які привезуть святиню з італійської Базиліки святого Антонія. Мощі прибудуть на прохання та за благословенням Митрополита Львівського Ігоря (Возьняка).

Релікварій складається із двох частин: одна – в позолоченому бюсті, а інша – у срібному футлярі. Унікальність мощей у тому, що язик і підборіддя святого – нетлінні. Адже святий Антоній за життя прославився талантом проповідника і збирав на проповіді тисячі вірян. Упродовж століть до святого Антонія за поміччю звертаються бідні, подорожуючі, конфліктні подружні пари і люди, які прагнуть віднайти загублені речі.

До Львова мощі доправлять 14 вересня 2018 року, а вже о 18-00 розпочнеться Божественна Літургія, і буде відкритий доступ до святині. Про це розповів настоятель архикатедрального собору св. Юра о. Роман Кравчик, який особисто долучився до процесу домовленостей, щодо транспортування мощей до Львова: «Ми плануємо, щоб упродовж перебування мощей у Львові, храм був щоденно відчинений із 7 години ранку до 22 години вечора.  Втім, якщо люди будуть після 22-ї, то продовжимо цей графік. Відбуватимуться Літургії, акафісти, молебні. Триватимуть реколекційні науки для сімей, дітей» – розповів настоятель архикатедрального собору св. Юра о. Роман Кравчик.

Під час святих Літургій о 10.00 год. і о 18.00 год. упродовж трьох днів отці-францисканці східного обряду  у реколекційній формі розповідатимуть про всі харизми святого Антонія.

«Для нас це добра нагода відчути заступництво святих у часі у якому ми зараз перебуваємо. Ми хочемо в особливий спосіб просити у Господа Бога заступництва святого Антонія та миру для нашої країни і миру, щоб ми могли достойно провадити своє християнське життя. Постать святого Антонія є об’єднавчою. Хоч це святий католицької Церкви, до нього звертаються про молитву і віряни інших конфесій. Тому собор святого Юра буде відкритий для кожного, хто забажає скласти молитву перед мощами св. Антонія», – сказав капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк.

Мощі перебуватимуть в архикатедральному соборі св. Юра. Але упродовж одного дня, 18 вересня,  мощі будуть у Львівському храмі святого Антонія з Падуї.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.lviv.ua

http://news.ugcc.ua/

Слово Боже на щодень

Читання Катехизму УГКЦ