possible to make website for free

До Львова привезуть мощі св. Антонія із Падуї

З 14 до 24 вересня у Львові будуть виставлені до почитання мощі святого Антонія Падуанського. Паломництво очолять два ченці-францисканці – Евдженіо Каніл та Даніель Фечета, які привезуть святиню з італійської Базиліки святого Антонія. Мощі прибудуть на прохання та за благословенням Митрополита Львівського Ігоря (Возьняка).

Релікварій складається із двох частин: одна – в позолоченому бюсті, а інша – у срібному футлярі. Унікальність мощей у тому, що язик і підборіддя святого – нетлінні. Адже святий Антоній за життя прославився талантом проповідника і збирав на проповіді тисячі вірян. Упродовж століть до святого Антонія за поміччю звертаються бідні, подорожуючі, конфліктні подружні пари і люди, які прагнуть віднайти загублені речі.

До Львова мощі доправлять 14 вересня 2018 року, а вже о 18-00 розпочнеться Божественна Літургія, і буде відкритий доступ до святині. Про це розповів настоятель архикатедрального собору св. Юра о. Роман Кравчик, який особисто долучився до процесу домовленостей, щодо транспортування мощей до Львова: «Ми плануємо, щоб упродовж перебування мощей у Львові, храм був щоденно відчинений із 7 години ранку до 22 години вечора.  Втім, якщо люди будуть після 22-ї, то продовжимо цей графік. Відбуватимуться Літургії, акафісти, молебні. Триватимуть реколекційні науки для сімей, дітей» – розповів настоятель архикатедрального собору св. Юра о. Роман Кравчик.

Під час святих Літургій о 10.00 год. і о 18.00 год. упродовж трьох днів отці-францисканці східного обряду  у реколекційній формі розповідатимуть про всі харизми святого Антонія.

«Для нас це добра нагода відчути заступництво святих у часі у якому ми зараз перебуваємо. Ми хочемо в особливий спосіб просити у Господа Бога заступництва святого Антонія та миру для нашої країни і миру, щоб ми могли достойно провадити своє християнське життя. Постать святого Антонія є об’єднавчою. Хоч це святий католицької Церкви, до нього звертаються про молитву і віряни інших конфесій. Тому собор святого Юра буде відкритий для кожного, хто забажає скласти молитву перед мощами св. Антонія», – сказав капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк.

Мощі перебуватимуть в архикатедральному соборі св. Юра. Але упродовж одного дня, 18 вересня,  мощі будуть у Львівському храмі святого Антонія з Падуї.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.lviv.ua