possible to make website for free

У Львові відкрили пам’ятник героям ЗУНР та УГА

1 листопада 2018 р. Б., у честь 100-річчя від створення ЗУНР, на розі вул. Огієнка та Листопадового Чину було відкрито пам'ятник, який символізує політичну та військову сили, посеред яких зображений герб України у вигляді полум’я. Ескіз пам’ятника (висота якого понад 8 метрів), створив авторський колектив, до якого входить народний художник України Любомир Медвідь, скульптор Василь Ярич та архітектори Володимир Лаврін та Анна Андреєва.

У відкритті меморіалу взяли участь представники влади та духовенство, зокрема Преосвященний владика Михаїл Колтун, Керівник Департаменту військового капеланства Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви, який промовлючи до присутніх, закликав обирати в своєму житті волю Божу, щоби ми усі разом могли об'єднатися та обирати добро для ближнього, бо: "наша подібність до Бога відбивається у волі, у вільному виборі добра для нашого життя".

Пропонуємо фрагменти відео-запису аторства Варіанти Львів

Символіка пам'ятника

За матеріалами zaxid.net

Анонс

20-11-2018 р. Б. о 11:00 Архиєрейська Божественна Літургія з нагоди 149-ї річниці від дня народження блаженної Йосафати Гордашевської та презентація книги про о. Кирила Селецького в с. Жужеляни.