possible to make website for free
possible to make website for free
possible to make website for free

Пошук по сайту

Медіа Партнери

 

"Розвиваймо нашу віру, читаймо Святе Письмо, вивчаймо катехизм і не жаліймо себе" - Кир Михаїл (Колтун) у Бродах

8-12-2018 р. Б. у Бродах відбулася конференція присвячена сторіччю від дня смерті о. Крила Селецького. З цієї нагоди, на запрошення о. Ярослава Царика, Кир Михаїл (Колтун) єпископ Сокальсько-Жовківський, у співслужінні багатьох священиків, очолив Божественну Літургію у храмі Воздвижнння Чесного і Животворящого Хреста, по звершенні якої у домі просвіти м. Броди відбулася конференція.

У своїй проповіді архиєрей закцентував  увагу на особі о. Кирила Селецького, а зокрема на його словах, якими він закликав не «жаліти себе», а розвивати живу віру.

СВІТЛИНИ

"Не жаліймо себе, повчає Кирило Селецький. Не жалійте себе у вірі, але розвиваймо нашу віру, читаймо Святе Письмо, вивчаймо катехизм, не жаліймо себе, але радше прививаймо і розвиваймо нашу віру, ту, яку Кирило Селецький з наполегливістю передавав для люду вірного... Найціннішим даром є віра, яку ми усі зобов'язані передавати, бо інакше, якщо не будемо цього робити, то матимемо лише вигляд людини, а людських цінностей, людської краси, ми не здобудемо.

Не жаліймо себе, свого серця, щоби ближньому дарувати любов..." (Зі слова преосвященного владики Михаїла). 

Прес-служба єпархії

Слово Боже на щодень

Читання Катехизму УГКЦ