possible to make website for free

#МоємуПатріарху50 — хештег для позначення власних дописів-привітань для Блаженнішого у соцмережах

Сьогодні, 5 травня 2020 року, Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав святкує 50-річний ювілей. Привітати Предстоятеля можна, позначивши власний допис в соцмережах хештегом #МоємуПатріарху50. Усі привітання з цим хештегом зберемо разом і передамо Главі УГКЦ.

Пригадуємо, що в ексклюзивному інтерв’ю «Живому телебаченню» Блаженніший зазначив, що святкування 50-літнього ювілею буде скромним, а найкращим подарунком для Глави Церкви є молитва за нього та допомога тим, хто цього потребує: «Я дуже хочу попросити усіх не дарувати мені ніяких подарунків. Все те, що ви хотіли б подарувати мені, складіть, будь ласка, як пожертву на фонд боротьби з наслідками коронавірусу, який заснувала наша Церква, — зазначає Предстоятель УГКЦ і додає, — це для мене буде справді найбільшим подарунком».