possible to make website for free
possible to make website for free
possible to make website for free

Пошук по сайту

Медіа Партнери

 

"Не залежно від умов, священик не може брати зброю і стріляти" - Кир Михаїл (Колтун) під час круглого столу на тему: "Право на свободу совісті військовослужбовців України".

У вівторок, 12 грудня, у Києві відбувся круглий стіл “Право на свободу совісті військовослужбовців України”. Організували захід  Департамент зовнішніх зв’язків в Україні Патріаршої курії УГКЦ та Асоціація українських правників. 

Учасники: пастор Рустам Фатуллаєв –  Голова Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України; Митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан (Яременко) – Голова Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату; єпископ Сокальсько-Жовківський Михаїл Колтун – керівник Департаменту військового капеланства Української греко-католицької церкви; отець Любомир Яворський – священик УГКЦ, Секретар Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України; Михайло Паночко – старший єпископ української Церкви християн віри євангельської; шейх Рустам Гафурі – відповідальний Духовного управління мусульман України за взаємодію зі Збройними силами України; Віктор Єленський – заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань державної політики у сфері свободи совісті та релігійних організацій Комітету ВР України з питань культури і духовності; Павло Унгурян – народний депутат України, голова міжфракційного депутатського об’єднання “За духовність, моральність та здоров’я України”; Юрій Мірошниченко - народний депутат України; Василь Костицький – д. ю. н., професор, засл. юрист України, академік Національної академії правових наук України, голова Асоціації українських правників; Олександр Заєць – радник Прем’єр-міністра України; голова правління ГО “Інститут релігійної свободи”; отець Олекса Петрів - митрофорний протоієрей, к.ю.н., керівник Департаменту зовнішніх зв’язків УГКЦ в Україні; Максим Васін – виконавчий директор ГО “Інститут релігійної свободи”, юрист.

Слово Преосвященного Владики Михаїла (Колтуна)

Відео з прес-конференції

Запрошені: представники Міністерства оборони України; Генерального штабу Збройних сил України; Державної прикордонної служби України; Національної гвардії України; Міністерства культури України, а також релігійні, громадські та державні діячі, провідні експерти, науковці.

Коротко. Захід проводиться за дорученням Оргкомітету  з  опрацювання законопроекту “Про військове капеланство”. Завданнями “круглого столу” є роз’яснення бачення ролі та місії Держави і Церкви у забезпеченні права на свободу совісті для військовослужбовців України, доведення до широкого кола громадськості напрацювань релігійної громадськості в питаннях нормативно-правового забезпечення капеланського служіння та напрацювання пропозицій з налагодження ефективної взаємодії громадянського суспільства і державних інституцій задля врегулювання актуальних питань капеланської діяльності в Україні.

https://www.ukrinform.ua

Анонс

20-11-2018 р. Б. о 11:00 Архиєрейська Божественна Літургія з нагоди 149-ї річниці від дня народження блаженної Йосафати Гордашевської та презентація книги про о. Кирила Селецького в с. Жужеляни.

Слово Боже на щодень

Читання Катехизму УГКЦ