Ікона Вишгородської Богородиці та мощі св. Івана Павла ІІ в Запитові

29 травня в храмі Св. Архистратига Михаїла с. Запитова Новояричівського деканату побувала ікона Божої Матері та мощі Папи Івана Павла ІІ.

«Неймовірний сонячний день, який зігрівав не тільки теплим сонечком, а й великою радістю, в нашу парафію завітала ікона Вишгородської Божої Матері, благословенна Папою для української молоді, а також ікона з мощами Папи Івана Павла ІІ».

Зустрічала ікону вся парафія очолювана настоятелем храму о. Василем Бесагою. Привіз ці святині – о. Іван Венгрин, голова єпархійної молодіжної комісії, та розповів про те як ікона подорожує містами України з метою підготовки до Світового для молоді, який цього року відбудеться у Кракові. о. Василь розповів про історію ікони, а також про те, як відбувались різноманітні війни за цю ікону.

Усі разом мали нагоду приклонитись до ікони Богоматері та мощей Св. Івана Павла ІІ, а також помолились Молебен до Пресвятої Богородиці в наміренні заступництва для українського народу.

Тетяна Малицька