Утворено нову парафію у м. Дубляни

В неділю, 13 серпня 2017 р. Б. у м. Дубляни, о 17:00 біля хреста на Підлужках, звершено молебен до Пресвятої Богородиці, який очолив протопресвітер Дублянського деканату о. Ігор Боднар разом з парохом м. Дубляни о. м. Володимиром Високінським та о. Романом Назаркевичем. На молебні були присутні понад 100 вірних.

Після молебня був зачитаний декрет правлячого Архиєрея Сокальсько-Жовківської Єпархії, Кир Михаїла Колтуна, про призначення о. Романа Назаркевича, адміністратором новоутвореної парафії Різдва Івана Христителя у м. Дубляни.
Варто зазничити, що рік перед цією подією, на місці новоутвореної парафії, о. м. Володимиром Високінським, (парохом храму Успення Пресвятої Богородиці в м. Дубляни), було освячено хрест під будову нового храму.

о. Роман Гонтарик прес секретар