Владика Петро звершив Пасхальні Богослужіння у прокатедральному храмі (Відео)

У День Воскресіння Христового владика Петро очолив Пасхальні Богослужіння у храмі св. свщмч. Йосафата в Жовкві. Його Преосвященству співслужив о. Михайло Ткачів, настоятель парафії та о. Віталій Лупій, сотрудник.

Після читання Євангелія о. Михайло зачитав Великоднє послання Преосвященнішого владики Михаїла (Колтуна).

Після заамвонної молитви було освячено Артос.

Після Архиєрейської Божественної Літургії Архиєрей звернувся до всіх, хто єднався в молитві зі словом,у якому закликав відчути єдність одних з одними: "В сьогоднішньому святі Воскресіння ми відчуваємо ту Божу радість і присутність у нашому житті. Нехай ця Пасха Господня , яку ми святкуємо сьогодні - перехід від смутку до радості, від смерті до життя, від гріха до звільнення і почування себе доброю і радісною дитиною Божою!".

Єпископ прочитав молитви на благословення великодніх страв та окропив освяченою водою. Також волонтерами міста були приготовані паски для медиків, які на чергуванні, ізоляції чи обсервації!