У районному фестивалі духовної пісні взяли участь хори УГКЦ та УПЦ КП

14 лютого 2016 року в Народному домі м. Кам’янка-Бузька відбулось закриття районного фестивалю духовної пісні «Слава во Вишніх Богу», в якому брали участь вісім хорових колективів з парафій УГКЦ та УПЦ КП.

Фестиваль духовної пісні відкрила завідувач сектору культури райдержадміністрації Любов Водоніс. Поблагословили присутніх настоятель настоятель храму УГКЦ Преображення Господнього – отець Володимир Касіян та настоятель  храму УПЦ КП Собору Пресвятої Богородиці – отець Михайло Піх.

Програму фестивалю відкрив - хоровий колектив УПЦ КП Різдва Пресвятої Богородиці м. Кам’янка-Бузька, керівник Богдан Ковалюк.

У святі взяли участь хорові колективи Народних домів та церков району:

- хоровий колектив храму святих мучеників Маковийських УГКЦ с. Обидів, керівник Віталій Каландяк;

- вокальний ансамбль храму святого Миколая УГКЦ, керівник Олексій Шпирка;

- хоровий колектив храму святого Юрія УГКЦ с. Батятичі, керівник Ігор Дудяк;

- хоровий колектив храму Собору Пресвятої Богородиці УПЦ КП с. Ременів, керівник Наталія Кібліцька;

- хоровий колектив храму Собору Пресвятої Богородиці УГКЦ с. Батятичі, керівник Ольга Рибуха;

- ансамбль священників Кам’янка-Бузького деканату УПЦ КП, керівник Богдан Ковалюк.

- хоровий колектив храму Преображення Господнього УГКЦ м. Кам’янка- Бузька, керівник Олег Брезіцький.

Керівники хорових колективів зуміли здивувати глядачів в залі своїм різноманітним репертуаром, а учасники своїм чудовим звучанням та мелодійними творами, цим вони подарували усім присутнім тепло у серцях позитивні емоції, хороший настрій та усмішку на обличчі.

Кожен із цих колективів від іменні райдержадміністрації та районної ради були нагороджені подяками за плідну працю у відродженні і збереженні пісенної духовної спадщини та участь у районному фестивалі духовної пісні «Слава Во Вишніх Богу».

На завершення всі присутні у залі та на сцені заспівали «Боже Великий, Єдиний».

Повідомила Любов Водоніс, завідувач сектору культури