У Куликові проведено великопосні реколекції

24 - 26 березня відбулися великопосні реколекції у парафії Святого Великомученика Димитрія в смт Куликів Жовківського деканату.

Реколекції провадив о. Віталій Метельський з Чину Найсвятішого Ізбавителя. Реколектант намагався донести слухачам милосердя Боже до немічної людини. Основою проповідей стало милосердя Боже зображене в Євангелії.

На прикладі притчі про Милосердного батька та прикладі життя святого апостола Петра проповідник намагався показати як сильно Господь любить кожну людину, навіть якщо в очах людських та людина вважається втраченою. Не раз люди вибрані Богом на Його служіння можуть мати свої упадки і недосконалості.

В часі духовної віднови у храмі перебували мощі блаженного Миколая Чарнецького. Закінчилися реколекції молитовним чином до блаженного Миколая Чарнецького на оздоровлення душі і тіла. Проповідник помазав вірних олією, в яку були занурені мощі блаженного Миколая.

Повідомив о. Роман Стецко, настоятель парафії