Молитовна хресна хода вулицями Хитрейок

У Хрестопоклонну неділю, 3 квітня 2016 року, вулицями с. Хитрейок Рава-Руського деканату відбулася молитовна хресна хода, яку очолив настоятель парафії – о. Роман Малькевич.

Після Утрені та Святої Літургії громада процесійно пройшла вулицями рідного села, розважаючи над Стражданнями Ісуса Христа. Окрасою цієї молитви були страсні пісні у виконанні церковного хору.

До Хресної Дороги також активно була залучена катехитична школа, хлопці та дівчата несли хрест, стації Хресної Дороги, а самі маленькі синьо-жовтий прапор, який ішов зразу після Хреста, як символ страждання і терпіння нашого народу.

Наміренням цьогорічної Хресної Дороги, яка в с. Хитрейки пройшла вперше, було прохання миру і припинення війни.

Повідомив о. Роман Малькевич