Редемптористи провели молитовний вечір для парафіян с. Річки

4 лютого 2017 року Редемптористи разом з парафіянами села Річки Рава-Руського деканату провели молитовний вечір перед іконою Матері Божої Неустанної Помочі.

Програма молитовних вечірніх чувань була насиченою, бо всі, хто завітав до храму, мали можливість приступити до Тайн Сповіді та Пресвятої Євхаристії в часі Божественної Літургії. Опісля о. Юрій Банга, редемпторист, звернувся зі словами про місію нашого життя і відображення його в житті. Далі ініціативу в свої руки взяли брати: співана вервиця, роздуми над символікою ікони МБНП, Молебен до Богородиці та особиста молитва перед іконою.

Варто зауважити, що ікона МБНП (прострілена), до якої заносили молитви в цей день усі вірні, вперше була вивезена на пошанування від моменту її реставрації.

До організації молитовного вечора долучився брат Анатолій Качалаба, ЧНІ, виходець з с. Річки.

Згідно повідомлення cssr.lviv.ua