У Соснівці молитовно вшанували Героїв Небесної Сотні

20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, о. Зеновій Буньо, декан Червоноградський, міський голова м. Соснівки Харчук Ірина Теодорівна разом з депутатським корпусом та соснівчанами і гостями міста вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Спершу біля пам’ятного знаку Небесної Сотні, який є біля храму, відбулося покладання квітів. Відтак всі процесійно пішли на майдан і біля інсталяції-банера Небесної Сотні було відслужено Панахиду та виголошено духовне слово. Потім було проведено пам’ятне віче та концерт-реквієм.

Про присутність душпастиря на цьому заході, о. Зеновій сказав так: «Участь священика була молитовною, щоб пом’янути розстріляних героїв, а також щоби громадою як церковною, так і міською зібратися і вшанувати їх».

Прес-служба єпархії. Світлини Ірини Семіон