Владика Михаїл очолив богослужіння та Чин Всепрощення у катедральному храмі

У Сиропусну неділю владика Михаїл звершив Архиєрейську Божественну Літургію та Чин Всепрощення  у катедральному храмі св. верх. апп. Петра і Павла в Сокалі.

Після читання Євангелія настоятель храму о. Ярослав Кащук зачитав Великопосне послання Правлячого Архиєрея.

Звертаючись до вірних, єпископ наголосив на прощенні: «Бог цей світ створив для нас, щоб ми любили один одного та будучи грішними, прощали один одному. Щоб по-християнському сприймали і відчували, що Бог нас любить, а ми любимо Бога. Бог нас першими полюбив і дав нам жити в Його ласці. У нашому житті ми більше полюбили гріх і себе, аніж ближнього і Бога. Ціль нашого життя – це жити для Бога, щоб святкувати його щедрість, милість і ласку, яку він дає для нашого життя. Господь каже, щоб ми прощали один одному, як він нам простив – це ключ до нашого життя, до якого, на жаль, ми рідко прибігаємо. Бог нас сотворив, щоб ми були в гармонії зі світом і Богом та були вдячними».

В особливий спосіб Владика закликав застановитися над нашим відношенням не тільки до ближнього, а й до всього живого сотворіння, яке страждає через наш гріх.