У Ванові діти, після належного приготування, прийняли Євхаристійного Христа

Благословенний був день 3 липня для п’ятнадцяти маленьких парафіян церкви св. Дмитрія у селі Ванові Белзького деканату, адже цього дня хлопчики й дівчатка вперше у своєму житті урочисто прийняли Перше Причастя.

Впродовж місяця сестра Мар’яна Власенко Згромадження св. Йосифа старанно засівала зерна знань катехизації та навчала Божих правд.

Посповідавшись, діти у чарівних вишитих сукнях та сорочечках разом із батьками рідними та хресними, родиною прийшли у неділю до Божого храму, щоб відкрити свої серденька Господеві. Адже тільки у чистому та щирому серці перебуває Ісус.

На згадку про Першу Сповідь та урочисте Святе Причастя кожній дитині о. Іван Копровський вручив пам’ятку.

Батьки вірять в те, що долаючи труднощі на життєвій дорозі, діти завжди дотримуватимуться доброї поради своєї наставниці сестри Мар’яни: «Обирай добро, а не зло». Вони, переконані, що у цих чистих дитячих серцях завжди палатиме вогник великої святої Божої любові. Що вони любитимуть і шануватимуть своїх рідних, вчителів, будуть взірцем служіння Богові, людям і нашій Батьківщині.

Повідомили батьки причасників с. Ванів