Християнський табір у Себечеві відвідували діти з сусідніх сіл

З 28 по 30 липня у селі Себечів Белзького деканату, при парафії Вознесіння Господнього відбувся літній християнський табір для дітей «Веселі Канікули з Богом», в якому взяли участь понад шістдесят дітей із сіл Себечів, Муроване, Вербове.

Тематика табору була співзвучна із Роком Божого Милосердя, котрий зараз святкує вся Католицька Церква. Сестра Мар’яна Власенко, Згромадження св. Йосифа, закликала всіх бути люблячими та милосердними один до одного.

Впродовж усього табору діти мали можливість вивчати та танцювати банси, ігри, пісні та слухати катехизаційні науки, інсценізувати притчі Христові, виконувати різні ручні роботи. Тим самим проводили своє дозвілля в радості та без гріха.

Щоденно діти спільно молились, просячи Божого милосердя для України, Церкви та своїх родин. Всім було весело та цікаво!

Повідомила Алла Ковалик, вчитель християнської етики