В Угневі вшанували блаженного отця Северіяна Бараника

12 грудня 2016 року в місті Угнів Сокальського району відбулося богослужіння на честь 100-річчя від дня служіння першої Служби Божої в храмі Різдва Пресвятої Богородиці блаженним отцем Северіяном Бараником, ЧСВВ, вихідцем з Угнева.

Отець Богдан Гринда, настоятель парафії, повідомив, що в богослужінні брали участь близько 20-ти священнослужителів з Белзького деканату, парох Виткова отець Михайло Левицький, ігумен Добромильського монастиря отець Семеон, отці Крехівського та Жовківського монастирів, а також отці з Брюховицької семінарії.

12 грудня 1916 року в рідному містечку Угнів отець Северіян Бараник, Чину Святого Василія Великого, відправив першу (приміційну) Службу Божу. Про це засвідчує приміційний образочок, який передав православний священник Московського патріархату Богдан Паращак з Угнева греко-католицькому пароху – о. Богданові Гринді та комісії з питань беатифікації під час проведення такого процесу в 2001 році.

Повідомляє Радіо Сокаль