У Дублянах освячено надмогильний пам’ятник Герою України Анатолію Жиловазі

13 березня сотні людей зійшлися на цвинтар у м. Дубляни, щоб віддати шану Герою Небесної Сотні Анатолію Жиловазі та взяти участь у посвяті надмогильного пам’ятника.

Священники: настоятель храму УГКЦ о. Володимир Високінський, настоятеля храму УАПЦ о. Іван, капелан ЛНАУ о. Іван Венгрин відправили Панахиду і освятили встановлений новий пам’ятник.

У глибокій скорботі кожен схилив голову перед пам’яттю нашого земляка Героя України Анатолія Жаловаги, серце якого зупинилося 20 лютого 2014 року на Майдані, Героя, шо загинув за нас, за Україну, яку щиро любив. Всі присутні хвилиною мовчання вшанувати Героя.

Вірш «Мамо не плач» прочитала Віра Проць, студентка ЛНАУ. Гімн Небесної Сотні «Пливе Кача» виконала Народна хорова капела «Джерела Розточчя».

Директор Народного дому м. Дубляни запросила покласти квіти та запалити свічки пам’яті на могилі Героя. Під час покладання капела «Джерела Розточчя» виконала «Чуєш Брате мій».

Авторський вірш «Білий ангел у синіх небесах» прочитала керівник відділу культури і туризму Жовківської районної державної адміністрації Галина Фесюк. Поезія написана у день похорону Героя.

Після посвячення пам’ятника всі присутні з цвинтаря прийшли до меморіальної дошки Небесної Сотні.

Повідомила Галина Фесюк