Про Радехівський деканат

Протопресвітер – о. Юрій Михалюк.

Радехівський деканат створений у 1990 р. Він налічує 26 сіл і 15 парафій. З 23 лютого 1982 р. по 2015 р. настоятелем і деканом Радехівським служив о. Ярослав Михалюк. Після смерті о. Ярослава, з благословення Владики, з 5січня 2016 р. очолив Радехівський деканат о. Юрій Михалюк який служить у храмі Св. Миколая м. Радехова.

До складу Радехівського деканату належать:

Храм Св. Миколая м. Радехів – адміністратор о. Володимир Царик, сотрудники – о. Юрій Михалюк і о. Ярослав Лепех.

Храм Свв. Апп. Петра і Павла с. Павлів – адміністратор о. Тарас Когут.

Храм Пресвятої Тройці с. Полове і храм св. Арх. Михаїла – адміністратор о. Володимир Гураль.

Храм Воскресіння Господнього с. Станин – адміністратор о. Павло Кушнір.

Храм Всіх Святих українського народу с. Вузлове і храм Пресвятої Трійці с. Бабичі – адміністратор о. Роман Назаркевич.

Храм Різдва Пресвятої Богородиці с. Нестаничі – адміністратор о. Ігор Дубан.

Храм Вознесіння Господнього с. Новий Витків і храм Преображення Господнього с. Старий Витків – адміністратор о. Михайло Левицький.

Храм Успення Пресвятої Богородиці с. Корчин – адміністратор о. Михайло Яремчук.

Храм Різдва Пресвятої Богородиці с. Радванці – адміністратор о. Тарас Красильников.

Храм св. вмч. Параскевії П’ятниці с. Розжалів і храм св. Миколая с. Андріївка – адміністратор о. Степан Василишин.

Храм св. вмч. Дмитрія с. Гоголів – адміністратор о. Петро Микитюк.

Храм св. арх. Михаїла с. Яструбичі і храм Покрови Пресвятої Богородиці с. Поздимир – адміністратор о. Володимир Микитюк.

Храм св. пр. Іллі с. Стоянів і храм Покрови Пресвятої Богородиці с. Збоїска – адміністратор о. Олексій Лупій.

Храм Вознесіння Господнього с. Тетевчиці – адміністратор о. Руслан Крищук.

Храм св. ап. Луки с. Ордів – адміністратор о. Михайло Паталай.

Храм Різдва Пресвятої Богородиці с. Бишів, храм св. арх. Михаїла с. Забава і храм Вознесіння Господнього с. Торки – адміністратор о. Володимир Когут.