Перший районний фестиваль дитячих церковних хорів

11 лютого в храмі Святого Миколая міста Радехова пройшов перший районний фестиваль дитячих церковних хорів «Дзвони колядки, гомін щедрівки». Започаткували і організували його декан Радехівський УГКЦ о. Юрій Михалюк, районна організація Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка і дитячий хор Марійської дружини храму Святого Миколая міста Радехова. На фестиваль був запрошений дитячий церковний хор села Рудники Миколаївського району на Львівщині, яким керує колишня випускниця Радехівської РШМ, а згодом її викладач і диригент Народного хору вчителів «Просвіта» Вікторія Старунчак (Шавалюк). Хор з Рудників супроводжував недільне Богослуження, яке передувало самому фестивалю. Пропонуємо окремі фрагменти з його церковних пісне співів.

Відео репортаж можете переглянути тут

ТРК-РАДЕХІВ