Проведено другий тур вишколу парафіяльних молодіжних лідерів єпархії

З 20 по 22 червня у м. Жовква проводився вишкіл молодіжних лідерів, у якому взяли участь тридцять вісім учасників з різних парафії Сокальсько-Жовківської єпархії.

Тренери з Інституту Лідерства та Управління при Українському Католицькому Університеті протягом трьох днів проводили інтерактивні заняття на теми: «Основи лідерства», «Ефективна робота команди» та «Комунікація». Ввечері волонтери з Центру Молодіжного Аніматорства проводили вечірні розважання з гітарою та християнською піснею, а кожен ранок розпочинався з Божественної Літургії.

За цей короткий час всі здружились, набрались запалу до активної праці з молоддю в себе на парафіях. «Сподіваємось дані вишколи допоможуть майбутнім лідерам зорганізувати молодіжні співльноти в себе вдома та бути справжніми християнськими провідниками», - підсумували організатори.

На завершення вишколу кожен отримав сертифікат учасника тренінгів.

Повідомила Оксана Цюпка, волонтер ЦМА