У Жовкві перебували Хрест та Ікона Світового Дня Молоді

8 вересня у м. Жовква душпастирі, парафіяни та молодіжні спільноти вітали в своїх храмах Хрест та Ікону Світового Дня Молоді.

Від храму до храму Хрест та Ікону СДМ несла парафіяльна молодь. Вони відвідали Римо-Католицький костел св. Лаврентія, храм Пресвятого Серця Христового ЧСВВ, храм Пресвятої Трійці і храм св. Йосафата.

На початку молодь Сокальсько-Жовківської єпархії в храмі при монастирі оо. Василіан разом з духовенством помолилася Молебен до Пресвятого Серця Христового. Опісля процесія вирушили до храму Пресвятої Трійці, де відбувся Молебен до Богородиці.

Останньою зупинкою прощі Хреста та Ікони СДМ у м. Жовква був храм св. Йосафата. Там молодь і парафіяни храму мали розважання на тему: «Ісусе, довіряємо Тобі Україну!». А також Центр Молодіжного Аніматорства представив до уваги вірних пантоміму «Життя у спільноті». На завершення усі присутні в храмі спільно молились за мир і спокій в родинах, на парафіях, в Україні і в цілому світі.

Повідомила Єпархіальна молодіжна комісія