Сім’ї загиблих учасників АТО здійснили паломництво до Крехівського монастиря

17 квітня 2016 року за ініціативи Центру допомоги учасників АТО у Сокальському районі та БФ “Карітас” відбулась паломницька поїздка родин загиблих учасників АТО до Крехівського монастиря Cвятого Миколая отців Василіан.

Прибувши до монастиря, 22 учасники поїздки взяли участь у Святій Літургії, під час якої разом із іншими сім’ями загиблих з усієї Львівської області молилися за різні прошення. Після Літургії прочан чекала екскурсія монастирем, яку провадили отці Василіяни.

Прочани також мали можливість відвідати чудодійне джерело Божої Матері, вода якого має властивість не псуватися і дивним чином оздоровлює. На завершення прощі усі учасники смакували кулішем, узваром та іншими смаколиками, які приготували та якими частували активісти ГО “Розвиток Гомади” (м. Львів, голова Олег Долінський), ГО “Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих” (Львів, голова Сірків Богдана) та ГО “Українська спілка учасників АТО” (м. Львів, керівник Дячишин Сергій).

Учасники прощі щиро вдячні керівництву ДП «Датський текстиль» за безкоштовно наданий транспорт для подорожі.

Повідомила Тетяна Федун