Науково-практичний семінар для катехитів

У семінарі брали участь представники катехитичних шкіл із різних куточків України: Київ, Чернівці, Тернопіль, Стрий, Червоноград. Надзвичайно цікаво і водночас повчально проводив заняття мгр. Збігнєв Барціньскі – голова правління Товариства педагогів NATAN (Польща, Люблін). Ми мали змогу дізнатися про нові методи праці з Євангелієм від Марка, а також ввести ці знання у практичну діяльність.

Кожен день для учасників семінару розпочинався із Святої Літургії, яку служили отці-учасники семінару, а в неділю відбулася Архиєрейська Літургія, яку очолив Владика Богдан Дзюрах. Висловлюємо щиру подяку Правлячому Архиєрею Сокальсько-Жовківської єпархії Кир Михаїлу Колтуну за таку чудову нагоду і навчатися, і відпочивати протягом семінару. А ще ми дякуємо Богу за дар благословення, який отримали з рук Блаженнішого Патріарха Святослава Шевчука. Сподіваємося і віримо, що благословення Боже через руки Блаженнішого укріпить нас у вірі і допоможе нам у проголошенні Євангелії словом і ділом.

Від імені учасників семінару Леся Палюх,
вчитель християнської етики Червоноградської загальноосвітньої школи № 4