У Всеукраїнському з’їзді катехитів у Гошеві взяли участь близько 500 катехитів

На зустрічі були представники Київської та Львівської архиєпархій, Івано-Франківської, Сокальсько-Жовківської, Коломийсько-Чернівецької, Стрийської, Самбірсько-Дрогобицької, Тернопільсько-Зборівської та Бучацької єпархій, Луцького та Одесько-Кримського екзархатів. Крім того, прибули гості з Німеччини.

Після Божественної Літургії відбулася наукова конференція. Доповідь на тему «Боже слово - джерело катехизи» виголосив Владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду Єпископів УГКЦ.

Перед вечерею учасники разом молилися Молебень до Христа Чоловіколюбця, на завершення якого о. Михайло зачитав привітання від Блаженнішого Любомира та від Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ.

Після цього Владика Богдан зустрівся із головами єпархіальних катехитичних комісій. Під час зустрічі було розглянуто чотири питання:
- Ознайомлення із постановами Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного архиєпископства від 25 - 26 травня 2011 р.
- Семінар для провідників літніх таборів.
- Підвищення кваліфікації катехитів, які 20 років тому розпочали своє навчання.
- Рік Божого Слова (керигми).
Також було заслухано пропозиції та побажання, які висловили голови комісій для подання їх на розгляд Синоду.

Цей день завершився презентацією єпархіальних катехитичних комісій та нічними чуваннями.

У неділю, 5 травня, Архиєрейську Божественну Літургію очолив Владика Богдан (Дзюрах). З ним спіслужили Владика Тарас (Сеньків), Апостольський адміністратор Стрийської єпархії, та численне духовенство. Близько чотирьох тисяч паломників долучилися до спільної молитви за тих, хто несе і слухає Боже Слово.

Опісля ті, хто ревно звершує своє парафіяльне катехитичне служіння, отримали грамоти від Патріарха. Всеукраїнський з‘їзд катехитів завершився молитовно-мистецькою академією.

Джерело публікації: Департамент інформації УГКЦ