Представники єпархії взяли участь у семінарі для катехитів

З 15 по 17 листопада 2012 року в Реколекційному центрі смт. Брюховичі відбувся семінар директорів катехитичних шкіл. Від Сокальсько-Жовківської єпархії були присутні: с. Мар’яна Власенко (Катехитична школа смт. Куликів), Галина Кравчук (Сокаль - Жвирка), Оксана Рябова (Жвирка) та Очич Галина (Великі Мости).

В роботі семінару взяли участь представники катехитичних шкіл з різних регіонів України : міст Києва та Чернівців, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської та Волинської областей.

Учасники семінару опрацювали ряд документів, затверджених рішенням Сесії Синоду Єпископів Києво-Галицької митрополії УГКЦ. Особливу увагу звернули на Положення про парафіяльну Катехитичну школу, де визначено основну мету катехизації дітей, молоді та дорослих – Розважання над Божим Словом у молитві.

Важливою частиною роботи семінару було обговорення планування навчального процесу катехитичної школи. Отець Андрій Стадницький, який був керівником семінару, звернув увагу на те, що катехизація має включати в себе прощі, екскурсії, християнські табори, катехизацію парафіяльних спільнот та катехитичні реколекції для родин. Цікаво були представлені презентації о. Андрія та його дружини Оксани про особливості вікових категорій учнів катехитичних шкіл та уміння працювати з ними; проведено практичне заняття з катехитами з питань дозвілля учнів шкіл. Акцент було поставлено на організацію і проведення літніх християнських таборів.

Учасники семінару отримали в подарунок декілька методичних посібників для своєї праці в катехитичних школах. В цілому семінар був цікавим, добре організованим, наповненим духом Божої любові.

Повідомила Оксана Рябова,
катехит школи парафії церкви Святого Духа в смт. Жвирка