III з’їзд мирян Сокальсько-Жовківської єпархії   Тема: «Покликання до святості сьогодні»

III з’їзд мирян Сокальсько-Жовківської єпархії

Тема: «Покликання до святості сьогодні»

Гасло зїзду: «Будьте святі, як Я святий» (1 Пет.1.16)

Місце проведення: парафія св.свящ.муч.Йосафата, місто Червоноград.

Дата проведення: 20 жовтня 2018 року.

Учасники з’їзду: представники від 16 деканатів Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ

Кількість учасників: 105 (17 священиків , 88 мирян)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

9.30 - 9.50 – приїзд до храму св.свящ.муч Йосафата

10. 00 – молебен до Пресвятої Богородиці. Очолює Владика Петро Лоза – єпископ -помічник Сокальсько-Жовківської єпархії. Служать всі священики відповідальні за комісії мирян у деканатах. (Ризи жовті).

10.45  – реєстрація делегатів зїзду  і здача анкет соціологічного опитування мирян

11.00  – вступне слово голови комісії мирян Сокальсько-Жовківської єпархії о.Ярослава Царика.

11.05  – привітання Владики Петра Лози. Привітання делегатів з’їзду міського голови м.Червонограда.

11.15  – перша доповідь на тему «Євангелізація, миряни та суспільні виклики» – доповідач доктор філософських наук, завідувач кафедри політичних наук УКУ п.Юрій Підлісний

11.30 – друга доповідь на тему:»Документи Церкви про роль мирян у житті парафії» – доповідач доктор богослов’ я о.Василь Палчинський священик храму св.свящ.муч .Йосафата, м.Червоноград.

11.45 – третя доповідь на тему «Покликання жінки до святості сьогодні» – доповідач вчитель християнської етики, катехит п.Леся Палюх

12.00  – представлення нових мирянських спільнот для делегатів з’їзду.(«Лицарі Колумба», «Легіон Марії», «А І С - Міжнародна Асоціація Милосердя»)

12.15  – привітання делегатів з’їзду настоятеля храму св.свящ.муч .Йосафата о.Михайла Нискогуза.    Виступ дитячого хору храму св.свящ.муч .Йосафата для учасників з’їзду.

12.30  – розподіл делегатів на групи (5 груп по 21 учаснику). Праця у групах.

13.30 – визначення найактивніших  делегатів на Всеукраїнський з’їзд мирян (9 мирян і 3 священики) від Сокальсько-Жовківської єпархії.

Зафіксувати результати праці робочих груп з’їзду і напрацювати резолюцію з пропозиціями для ІІІ з’їзду мирян УГКЦ .

Серед делегатів вибрати головного модератора і секретаря зїзду. Головний модератор буде представляти результати праці у Сокальсько-Жовківській   єпархії. Завершення з’ їду.

13.50 – трапеза для учасників зїзду.

14.30 – спільне засідання обраних делегатів з’їзду.