Владика Михаїл привітав о. м. Михайла Ткачіва з уродинами

В неділю 01-10-2017 Владика Михаїл Колтун очолив Архиєрейську Божественну Літургію у прокатедральному храмі свчмч. Йосафата м. Жовкви.

Після завершення богослужіння Преосвященний Владика Михаїл щиро привітав о. Михайла Ткачіва з нагоди Дня його уродин. Свої привітання на адресу о. Михайла склали: п. Надія Щур, голова Жовківської районної державної адміністрації, спільнота «Матері в молитві» та парафіяни, бажаючи йому доброго здоров’я та Божого благословення, «щоби і надалі якнайкраще звершувати священиче служіння».

У своїй проповіді владика Михаїл наголосив на важливості розвивати отримані від Бога дари, щоби ними збагачувати своє життя. «Щоб ми могли в мирі жити, в згоді, в любові… тягарі один одного носити… щоб ми могли за ближнього молитися і підтримувати одні одних». А також Владика закликав зміцнювати свою віру в Бога та жити нею щоденно, «а Господь дивлячись на віру вашу, дасть те, чого просите».

Прес-служба єпархії

Молитва з Архиєреєм