Зустріч духівників мирянських спільнот

Уже вкотре відбулася робоча зустріч провідників та духівників мирянських спільнот, цього разу у  Рудно на території  Львівської духовної семінарії Святого Духа. Своєрідна школа де навчались нового та ділились досвідом. Темою зустрічі була "Психічна та духовна зрілість особи та її вплив на розвиток спільноти". Запрошеними доповідачами були: о. Богдан Грушевський (доктор пасторального богослов'я) п. Галина Нетлюх (практикуючий психолог, когнітивно-поведінковий психотерапевт)  п. Марія Сохацька (докторантка Папського Університету).

Учасниками були отці духівники багатьох єпархій та екзархатів об’єднані молитвою та бажанням участі люду божого у розбудові спільноти, Церкви. Поєднані у служінні, розумінні очікувань та потреб спільноти та особистості. Провід людини у часі випробувань.

Тепла атмосфера, цікаві доповіді та обговорення це і багато іншого відбулось впродовж 6-8 Лютого 2018 року для розвитку Спільноти у Церкві, духовного проводу мирян  і на славу Божу.

Подав о. Назар Дячок