ПОСТАНОВИ П’ятдесят дев’ятої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, 25 лютого 2013 року Божого, Львів-Брюховичі

Для належного проведення Року віри та відзначення 1025-річчя Хрещення Русі-України:

I. А. В єпархіях (екзархатах) Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ створити оргкомітети з проведення Року віри та відзначення 1025-річчя Хрещення Русі-України.

Б. Рекомендувати єпархіальним єпископам  Києво-Галицького Верховного Архиєпископства затвердити план заходів із відзначення Року віри та 1025-річчя Хрещення Русі-України на єпархіальному (екзархальному) рівні.

II. У контексті проведення Року дияконії, як третього року підготовки до відзначення 1025-річчя Хрещення Русі-України:

А. Створити оргкомітет з відзначення Року дияконії в УГКЦ у такому складі:
        1) владика Микола (Сімкайло), голова оргкомітету;
        2) протоієрей Ігор Козанкевич;
        3) протоієрей Андрій Нагірняк;
        4) протоієрей Петро Рак;
        5) ієрей Костянтин Пантелей;
        6) ієрей Ігор Шабан;
        7) диякон Михайло Мельник;
        8) пан Андрій Васькович;
        9) панна Тетяна Ставнича;
        10) панна Крістіна Анґлє д’Ауряк;
та доручити йому опрацювати і подати на розгляд наступній сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви план заходів з відзначення Року дияконії.

Б. Рекомендувати єпархіальним єпископам Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ призначити директорів єпархіальних (екзархальних) організацій «Карітас» відповідальними за проведення Року дияконії в єпархії (екзархаті).

В. Визначити М’ясопусну неділю як «День соціального служіння (дияконії)» в УГКЦ та проводити щороку в цю неділю збір пожертв на діяльність єпархіальних (екзархальних) організацій «Карітас».

Створити на базі Центру допомоги для постраждалих від сект та псевдорелігійних рухів «Якір» Бюро Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ для захисту вірних від загроз із боку  псевдорелігійних рухів і сект.

Затвердити на трирічний випробувальний термін документ «Норми служіння Божественної Літургії».

Затвердити на трирічний випробувальний термін Інструкцію з діловодства в Києво-Галицькому Верховному Архиєпископстві УГКЦ.

Затвердити текст Звернення Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви з приводу 70-х роковин Волинської трагедії.

Шістдесяту сесію Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви провести в травні 2013 року Божого.

Ці  постанови набирають чинності 11 березня 2013 року Божого

Голова Синоду Єпископів