Звернення з нагоди 60-ї річниці священичих свячень Папи Венедикта XVI

Вих. № 11 – 138

Священнослужителям та вірним
Сокальсько-Жовківської єпархії

Всесвітліші, всчесніші та преподобні отці!

29 червня 2011 року в празник святих апостолів Петра і Павла припадає 60-та річниця священичих свячень Папи Венедикта XVI. Це особлива нагода, щоб зібратись навколо Святішого Отця і засвідчити йому всю нашу вдячність, наше сопричастя задля служіння, яке жертвує Богові і Його Святій Церкві, а головно за те, що «сіяє правда в світі», щодо якої його високе вчення безперервно призиває.

В дусі надзвичайної пошани та відданості поручаю всім священикам Сокальсько-Жовківської єпархії в дарунок Папі Венедикту XVI звершити 29.06.2011 р. Святу Літургію в намірі випрошення в Бога дару нових і святих священичих покликань, а також разом з вірними випрошувати у Господа Бога та Пречистої Діви Марії здоров’я та сил для Святішого Отця.

Благословення Господнє на Вас!

† Михаїл Колтун
Єпископ Сокальсько-Жовківський