possible to make website for free
possible to make website for free
possible to make website for free

Пошук по сайту

Медіа Партнери

 

Єпископ поблагословив прикордонників обороняти Східний кордон

14 березня у Кінологічному навчальному центрі у місті Великі Мости Львівської області відбувся урочистий мітинг з нагоди відправки об’єднаної мотоманевренної групи Західного регіонального управління на охорону кордону з Росією.

Провести в дорогу прибув військовий єпископ Михаїл Колтун, місцевий капелан о. Роман Возняк, парафіяльні священики Володимир Юськів та Василь Дриворіз. Архиєрей розповів військовослужбовцям приклад з життя апостола Петра, який йшов по воді «коли йому вистарчало віри, а коли засумнівався почав потопати». Отож єпископ закликав прикордонників «довіритися Богові, бо коли йдете на святу справу – захист своєї Батьківщини, то Бог вас кличе устами командувача. Це священне завдання, не тільки ваше, але кожного з нас. Коли ви йдете ми всі вас підтримуємо». Далі єпископ розказав про нещодавню зустріч з міністром оборони, що Українська Греко-католицька Церква запропонувала війську допомогу: «бути у ваших рядах, бути разом з вами, щоби підтримувати та бадьорити дух військовослужбовців, щоби ми не засумнівалися».

Архиєрей висловив думку, що актуальні події в державі – «це випробування на нашу стійкість». «Бог нам дав цей стан, щоби кожного зачепити, порухати. Щоб кожен міг відчути відповідальність за Батьківщину. Не тільки за землю чи кордон, а за весь наш народ і ми цей екзамен любові до свого ближнього маємо здати».

«Закликаю мир і Боже благословення на вас, на всі ваші дії і предмети для сповнення військового обов’язку. Боже благословення хай зійде на вас, проникне до вашого єства і скріпляє у житті», – підсумував архипастир.

Кожному військовослужбовцю було роздано молитовники «Молись і служи», а також вервечки, які владика Михаїл назвав «духовною зброєю», яка допомагатиме кріпити дух військовика.

В каплиці прикордонної служби у Великих Мостах є можливість поспілкуватися зі священиком-капеланом, а також приступити до Сповіді та Святого Причастя.

Триста одинадцять прикордонників із Західних областей України та тридцять три військових із Великих Мостів завтра відправляються на Східний кордон нашої держави.

Прес-служба єпархії

Молитва з Архиєреєм