Архиєрей зустрівся з військовим комісаром Жовківського району

17 вересня в Єпархіальному управлінні відбулася робоча зустріч єпископа Михаїла Колтуна з військовим комісаром Жовківського району підполковником Андрієм Кузьмичевим.

Комісар подякував архиєрею та священикам, які в липні допомогли закупити продукти для потреб армії. Відтак мова йшла про підтримку військовослужбовців, які повертаються до дому. Зазначено, що священики мають проводити душпастирську опіку воїнів у парафіях. Що стосується відновлення строкової служби, то військове керівництво бажає залучити духовних осіб до вишколу молодих воїнів. Натомість представники Церкви наголосили, що не слід відправляти непідготовлених молодих хлопців на передову воєнного конфлікту.

В обговоренні взяли участь о. Ярослав Малиш, секретар-референт єпископа, та о. Богдан Жук, синкел економічного відділу єпархії.