Єпископи помолилися за померлих в АТО та поспілкувалися з їх родичами

7 вересня сорок єпископів УГКЦ з усіх куточків земної кулі, які беруть участь в Синоді звершили молитву на Личаківському цвинтарі у Львові, поспілкувалися з родичами загиблих в АТО, окропили могили свяченою водою та поставили лампадки.

Блаженніший Святослав із кожним присутнім родичем особисто поспілкувався і подарував духовну літературу. «Ми не можемо вам їх повернути, але хочемо бути з вами, щоби ви відчували себе членами великої церковної спільноти», – звернувся Блаженніший Святослав до однієї із матерів, син якої загинув на війні. А інша матір, підійшовши до Глави УГКЦ, подякувала за те, що Церква безперервно молиться за мир і попросила не припиняти цієї молитви.

Серед родичів загиблих було багато дітей, яких щедро благословив Блаженніший Святослав. До одного хлопчика, сина загиблого в АТО воїна, він сказав: «Тримайся, будь мужнім і великим, як твій тато».

Повідомляє Департамент інформації УГКЦ

Читайте також: Синод єпископів заслухав доповідь владики Михаїла Колтуна про розвиток військового капеланства в УГКЦ