Святкування 80-ліття військової частини у Бродах розпочалося з молитви

18 серпня 2012 року у військовій частині А0508 м. Броди відбулися святкування з нагоди 80-ти ліття з дня заснування частини. Цього ж дня о.Ярослав Царик, який протягом довгих років здійснював духовну опіку над військовими цієї частини, представив нового капелана - о.Тараса Дзьобу.

Урочистості розпочалися молитвою священнослужителів і милозвучним співом хору з парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста м. Броди. Опісля відбулося посвячення ікони Преображення та пам’ятного знаку на території частини. Також отці поблагословили святою водою усіх військових і гостей.

о. Ярослав передав щирі вітання військовослужбовцям від Правлячого Архиєрея владики Михаїла Колтуна та вручив командиру ікону Преображення.

Новий капелан о. Тарас Дзьоба у своєму слові підкреслив важливість місії Церкви у війську: «Бо як військовий дбає про захист та мир тілесний, так Церква дбає про захист духовний і разом вони становлять силу».

Всім присутнім з нагоди свята було роздано пам’ятки, а гурт «Знамення» з парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста заспівав гарну душевну пісню.

Повідомили отці-капелани