30 серпня – день проведення Єпархіального собору

28 січня 2014 року Божого підписано Декрет єпископа Михаїла Колтуна про скликання Єпархіального собору на тему «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом», який відбудеться 30 серпня у м. Жовкві.

Для проведення Єпархіального собору утворено робочу групу у складі: о. мітрат Володимир Коткевич, керівник, о. Михайло Микита, секретар, о. Ярослав Малиш, секретар, о. Степан Макар, синкел у справах парафій та голови єпархіальних комісій.

Передуватимуть Єпархіальному соборові зустрічі (соборчики) у деканатах.

Всечеснішому духовенству, монашеству і вірним
Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ

Д е к р е т

Згідно рішень Синоду Єпископів УГКЦ, який відбувся 11-18 серпня 2013 року у Києві, в рамках підготовки до VІ Сесії Патріаршого Собору
«Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом»

скликаю Єпархіальний Собор
Сокальсько-Жовківської єпархії на тему:
«Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом».

1.    Собор провести 30 серпня 2014 р. в управлінні Сокальсько-Жовківської єпархії по вул. Львівській 7а м. Жовква.
2.    Для проведення Єпархіального Собору утворюю робочу групу у складі: о. мітрат Володимир Коткевич, керівник, о. Михайло Микита, секретар, о. Ярослав Малиш, секретар, о. Степан Макар, синкел у справах парафій та голови єпархіальних комісій
3.     провести дособорові зустрічі у деканатах.

Благословення Господнє на Вас!

† Михаїл Колтун
Єпископ Сокальсько-Жовківський