«Служіння Церкві та народу», – захід присвячений митрополиту Андрею

У Народному домі с. Бутини Белзького деканату пройшов урочистий захід «Служіння Церкві та народу» присвячений 150-річчю від дня народження митрополита Андрея Шептицького.

Церковний хор і молодь співали пісні, декламували вірші та розповідали парафіянам сіл Бутини та Пристань про життя великого Митрополита. До організації заходу долучилися працівники народного дому та місцеві бібліотекарі.

Отець Петро Гаврилюк, настоятель парафії, застановився над життям та служінням Митрополита для українського народу та молоді зокрема. Душпастир наголосив, що мета проведення цього заходу – це «вшанувати пам’яті Митрополита» та «щоб парафіяни знали більше про цю визначну постать».

З нагоди року Митрополита Андрея в Народному домі встановлений тематичний куток, де можна ознайомитися з його творами.

Повідомив о. Петро Гаврилюк