У Підкамінському деканаті проведено з’їзд вівтарних дружин

З нагоди ювілею Митрополита Андрея Шептицького у Підкамінському деканаті за участю декана о. Михайла Бакая, священнослужителів Підкамінського деканату та піддиякона Юрія Загоруйка було проведено з’їзд вівтарних дружин.

У програму зустрічі входило: Св.Літургія, богословські науки, розповідь про будову храму, поведінку вівтарників під час Літургії, наука як одягати священника та що потрібно приготувати для Літургії, а також увага приділялася християнському патріотичному вихованню.

В спільних молитвах, піснеспівах відчувалося глибоке духовне піднесення у серці кожного вівтарника. Це засвідчили підсумкові бесіди з учасниками дійства.

На завершення учасники помолилися Молебен до Богородиці і завершили з’їзд словами Андрея Шептицького: «Християнський патріотизм не проявляється і не може проявитися у нас ніякою політикою та не може містити в собі ніякої ненависти до наших братів іншого народу».

Повідомив Юрій Загоруйко