Учні, вчителі та батьки здійснили прощу до Ювілейного храму

4 вересня учні, батьки, вчителі та працівники Сокальського НВК «ЗШ І - ІІІ ст. №4 – ліцей», з нагоди ювілейного року Божого Милосердя, здійснили прощу до Ювілейного храму свв. апп. Петра і Павла в Сокалі.

Прочани мали можливість взяти участь у Божественній Літургії, приступити до Святих Таїнств, пройти через Двері Милосердя й отримати повний відпуст.

Зібравшись біля школи, усі учасники урочистою колоною пройшли головними вулицями міста до храму. На подвір’ї храму усіх зустрів отець Андрій Дутчак, який призначений місіонарем Божого милосердя у Сокальсько-Жовківській єпархії, уділив своє благословення і розпочав з Молебного чину відкривання дверей.

«Саме така проща є прекрасною нагодою кожній людині для роздуму про своє духовне життя та стосунки із Богом, до чого вона покликана, куди вона прямує у своєму житті і при потребі змінити напрям руху».

Повідомила Юлія Сорочук, Сокаль і Сокальщина