Відійшов до вічності протоієрей Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ о. Іван Пиріг

У неділю, 23 жовтня 2016 року, на 80-му році життя, о 22 год.30 хв. відійшов до вічності священик Сокальсько-Жовківської єпархії, адміністратор храму святого Архистратига Михаїла с. Забужжя Сокальського району протоієрей Іван Пиріг.

24 жовтня о 19.00 - початок священичого парастасу (храм Арх. Михаїла, с. Забужжя)
25 жовтня о 11.00 - Божественна Літургія, чин похорону (храм Арх. Михаїла, с. Забужжя)

Похоронні богослужіння очолив канцлер Сокальсько-Жовківської єпархії о. Роман Синицький у співслужінні з деканами Сокальським о. Петром Звіром, Белзьким о. Олексієм Яворським, Тартаківським о. Богданом Лиликом та священиками Сокальського, Тартаківського, Червоноградського, Белзького і Радехівського деканатів. Чисельні вірні прибули на похорон щоб провести в останню дорогу вірного Слугу Господнього. Співчуття родині померлого отця Івана та парафіянам села Забужжя висловив правлячий Архиєрей Сокальсько-Жовківської єпархії Кир Михаїл Колтун.

о. Іван Пиріг похований на цвинтарі у с. Забужжя, де 23 роки сповняв священиче служіння.

СВІТЛИНИ:

Коротка біографія о. Івана Пирога:

Отець Іван Пиріг народився 19 червня 1937 року в с. Волиця, Жовківського р-ну, Львівської обл.
В 1952 р. закінчив Волицьку неповну середню школу.
В 1955 р. розпочав свою трудову діяльність в руднику міста Мурманськ (Росія).
З 1956 р. до 1958 р. проходив військову службу в м. Мурманську.
В 1958 р. переїхав до м. Норильськ, де працював прохідникому у руднику ім. Завенягіна.
У 1960 р. одружився з Ярославою Жигало, разом виховали четверо дітей.
З 1963 р. працював прохідником в шахті №9 Великомостівська.
З 1964 р. по 1968 р. навчався в Одеській Духовній семінарії.
27 вересня 1966 році - отримав дияконські свячення.
11 вересня 1967 р. був висвячений на священика і служив в Одесі в монастирському храмі при семінарії.
З червня 1968 р. служив на парафіях: с. Переможне Городоцького р-ну, с. Карів Сокальського р-ну,
З 7 квітня 1973 був сокальським благочинним і настоятелем храму св. Петра і Павла у м. Сокалі.
З 1978 року служив на різних парафіях Львівської єпархїі.
З 1993 р. і до останнього дня отець Іван служив у храмі святого Архристратига Михаїла села Забужжя, Сокальського р-ну.
9 травня 1994 р. деякий час опікувався вірними села Завишень, Сокальського р-ну.
9 серпня 1997 р. отець Іван був нагороджений Владикою Михаїлом Колтуном високою нагородою: хрестом з прикрасами.

прес-служба