ІНСТРУКЦІЯ ДО ДЕКРЕТУ З НАГОДИ НАДЗВИЧАЙНОГО ЮВІЛЕЮ РОКУ БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ з 13.12.15 р. до 13.11.16 р.

Відзначення Надзвичайного Ювілейного року Божого Милосердя – це особливі моменти зустрічі з Божим Милосердям та живий досвід близькості Небесного Отця. Отцям парохам у своїх парафіях провести тематичні місії, реколекції, оголосити проповіді та належно приготувати вірних до проведення прощі та отримання Ювілейного відпусту.

УМОВИ ОТРИМАННЯ ЮВІЛЕЙНОГО ВІДПУСТУ

1. Взяти участь у прощі до Ювілейного храму:

катедральний храм святих апостолів Петра і Павла, м. Сокаль,

прокатедральний храм св. свщмч. Йосафата, м. Жовква

храм Воздвиження Чесного Хреста м. Броди

1. Увійти крізь Ювілейні Двері,
  2. Приступити до Святих Таїнств Покаяння та Євхаристії,
  3. Взяти участь у Святій Літургії та спільно проголосити «Символ Віри»
  4. Розважати про милосердя,
  5. Помолитися «Отче Наш» і «Богородице Діво» за Святішого Отця і в Його наміреннях.

Для хворих і похилих віком та самотніх осіб: з вірою та радісною надією переживати хвороби, страждання, випробування; прийняти Святе Причастя чи взяти участь у Святій Літургії та спільнотній молитві, також і за посередництвом різних засобів комунікації.

Для ув’язнених Ювілей завжди був нагодою великої амністії, призначеної огорнути численних людей, які усвідомили скоєну несправедливість та щиро прагнуть наново включитися у суспільство, зможуть отримати відпуст у в’язничних каплицях, і щоразу, коли переходячи крізь двері своєї камери, піднесуть думку й молитву до Отця, цей жест означатиме для них перехід через Святі Двері.

Для померлих: як спогадуємо їх під час Літургійної відправи, аби милосердне обличчя Отця звільнило їх від будь-яких наслідків провини та пригорнуло їх до Себе в безмежному блаженстві.

24.12.2015 р. Б.

† Кир Михаїл Колтун