Пошук по сайту

Візит Блаженнішого Патріарха Святослава у Великі Мости

12 липня, у день святкування первоверховних апостолів Петра і Павла, жителі міста Великі Мости мали змогу стати свідками незвичайної події – автомобільний ескорт Блаженнішого патріарха зупинився в центрі Великих Мостів, де біля храму Благовіщення Пресвятої Богородиці зустріли його з хлібом і сіллю чимало віруючих разом із душпастирями, хористами, молоддю та прикордонниками.

З привітальним словом до Блаженнішого патріарха звернувся парох о. мітрат Володимир Юськів зі словами: «До нас сьогодні завітав такий достойний гість. Ми мали можливість, Ваше Блаженство, ласку Бога вітати Ваших попередників – Блаженніших ІванаМирослава Любачівського, Любомира Гузара, митрополита Володимира Стернюка, архієпископа РКЦ Мар’яна Яворського, а також неодноразово нашого єпарха Михаїла Колтуна. В часи лихоліть ця земля вітала підпільно сповідників віри Митрополита Андрея Шептицького, провідників нашої нації Степана Бандеру та Ярослава Стецька. А сьогодні вітаємо Вас на порозі Сокальщини і просимо Вашого патріаршого благословення. Прийміть з рук хлопців та дівчат цей хліб, який вирощений на нашій землі». Парох побажав також доброго здоров’я, благополучної праці на духовній ниві, провадити нашу паству і народ дорогами Божих заповідей, миру, злагоди та єдності.

Блаженніший Святослав подякував присутнім вірянам за таку теплу і гостинну зустріч, та звернувся до них словами святого Євангелія: «Петре, ти є скеля на якій я збудую свою єдину Христову Церкву. В цій Церкві ми і знаходимося, в якій своїм прикладом християнського життя, словом Божим маємо сповнювати пошану та поширювати її миром і злагодою».

Після гостинного прийому, Блаженніший Святослав поспілкувався з вірянами та відбув до Сокаля.

Джерело повідомлення:

http://golossokal.com.ua/pro-podii/vizit-blazhennishogo-patriarxa-svyatoslava-veliki.html

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2021

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336