«Канікули з Богом» у селі Хитрейки

З 17 по 24 липня у парафії Успіння Пресвятої Богородиці селі Хитрейки Рава-Руського деканату відбувся літній християнсько-відпочинковий табір «Канікули з Богом» для дітей віком від 8 до 11 років. Гасло табору – «Ми є родина». Канікули з Богом проводили молодіжні лідери, які є членами Центру Молодіжного Аніматорства при молодіжній комісії Сокальсько-Жовківської єпархії – Ольга Ярмола, Наталя Юрочко, Марія Вишенська, Галина Ярмола та молодь парафії.

Щодня діти збиралися на двогодинні зустрічі, які починалися зі спільної молитви. Потім відбувалися навчання та ігри. Також діти малювали, складали пазли та виконували цікаві вправи. Кожна зустріч завершувалась піснею і молитвою. Протягом тижня діти роздумували над тим, що таке дружба, любов і як важливо вміти просити вибачення й пробачати. Закінчився табір «Великою грою». В результаті успішно виконаних завдань учасники склали девіз табору «Ми є родина».

Галина Ярмола,
катехит парафії