Проведено реколекції в с. Комарівка

З 4 по 6 листопада 2011 року у селі Комарівка Бродівського деканату відбулися реколекції, які провадили о. Роман Жиравецький, ЧНІ, та сестри Марія Кінас і Наталія Коромець, МНІ. Активну участь у духовній віднові брала вся громада. Приїжджали також люди із сусідніх сіл Щуровичі та Лешнів з отцями Романом Сапужаком і Володимиром Дідулою, щоб помолитися біля святих мощей.

Божа благодать та сила духа блаженного Миколая Чарнецького не залишила байдужою жодну душу.

Парох місцевої церкви о. Руслан Жигіль запросив редемптористів провести реколекції на своїй парафії, щоб зміцнити віру парафіян та спонукати їх стати чутливішими до присутності Бога у щоденному житті.

На завершення реколекцій співочі гурти, що діють на парафії, підготували подячний концерт.

Згідно: http://www.cssr.lviv.ua/news/?article=423