«Від серця до Бога – навпростець дорога», - гасло школярів у Комарівці

Під гаслом «Від серця до Бога – навпростець дорога» пройшов Тиждень духовності у Комарівській школі (Бродівщина). Розпочався Тиждень духовності загальношкільною лінійкою, на якій отець Руслан Жигіль, настоятель парафії, уділив благословення. Отець Руслан звернув особливу увагу на значення посту, молитви і милосердя для успадкування Царства Божого, як трьох рівноцінних ключів, якими відкриваються небесні двері.

Проведені заходи

Учні розважали над цитатами зі Святого Письма, які були видруковані для кожного класу і містили слова Ісусових притч на тему «Як осягнути Царство Боже».

Розважали над Притчею «Про милосердного самарянина». На запитання «Хто є нашим ближнім?» шукали відповіді через життєві приклади, побачене і почуте із телепередач, преси, книг.

Відбулося практичне заняття для учнів молодших класів на тему «Бог є любов». Школярики з великим захопленням працювали над оформленням панно «Від серця до Бога – навпростець дорога», технікою витинанки вирізали ангеликів, апостолів, життєдайні краплинки 10 Божих заповідей, велике Серце Божої любові до людей, жертовних ягнят, а також спеціальною технікою створили аплікацію Райське Дерево Щастя, створили малюнки воском «Свічі Божих чеснот: Віри, Надії, Любові». Учні старших класів переглянули художній фільм «Об’явлення Божої Матері у Фатімі».

Проведена бесіда за круглим столом вчителів на тему: «Жертовність Патріарха Йосифа Сліпого – жертовність вчительської праці для становлення держави Україна». Отець Руслан Жигіль продемонстрував присутнім уривки із документального фільму «Патріарх».

Молилися «молодіжну» Хресну дорогу, в якій розважали над причинами упадку в гріхи у сучасному світі і ранами, яких ми завдаємо Розп’ятому Христу своїми необдуманими вчинками.

Здійснили прощу до Підгорецького монастиря отців Василіан, де пройшли разом із вірянами стаціями Хресної дороги, відбули святу тайну Сповіді, почули духовну науку ігумена отця Віктора та отця Власія, отримали їх благословення.

Проходив фінал шашкового турніру «З молитвою до спортивних досягнень».

Закінчився Тиждень духовності вечором духовної пісні, у якому взяли участь учні старших класів, вчительський гурт «Зернята світла», учасники церковного хору під керівництвом регента Кіт О.М., гурт «Зоря», за участю Марічки Жигіль та отця Руслана Жигіля.

Повідомили зі школи с. Комарівка