Учні Катехитичної школи весело завершили навчальний рік

Святковим акордом закінчився навчальний рік у Катехитичній школі парафії Пресвятої Богородиці Владичиці України у м. Червонограді. 27 травня був проведений «Ярмарок забав».

З Івано-Франківська прибули семінаристи на чолі з студентом Михайлом Озоровичем. Вони, при допомозі місцевої молоді, влаштували різні захоплюючі ігри. Учні Катехитичної школи, які числельно зібралися біля храму, активно включились у боротьбу. Чим більше зароблених балів, тим більше смачних та цікавих сюрпризів.

Ця чудова забава була нагородою для дітей за їх активну участь у катехитичних заняттях, церковних дитячому і молодіжному хорах, Марійській та Вівтарній Дружинах, святкових заходах. Все це виражає любов наших дітей до Бога, Святої Церкви та рідної України.

Повідомив Олександр Сєдєнков
аніматор