Урочисте Святе Причастя у с. Потелич

10 червня 2012 року в храмі Пресвятої Трійці с. Потелич Рава-Руського деканату відбулося велике свято. В часі Святої Літургії 39 дітей урочисто причастились святих Христових Тайн. Напередодні діти приступили до святого Таїнства Покаяння. До цієї події вони готувались протягом цілого навчального року під проводом с. Мар’яни Власенко, Згромадження сестер св. Йосифа.

Святу Літургію очолили священики трьох місцевих парафій: о. Степан Сирота, о. Ярослав Музика та о. Роман Семенюк. На завершення Літургії настоятель храму Пресвятої Трійці о. Степан від імені присутніх священиків привітав дітей, заохочуючи їх часто приступати до св. Причастя, шанувати своїх батьків, поглиблювати знання Христової науки, продовжуючи навчання у Катехитичній школі. Священик зазначив, що св. Причастя було уділене з срібної Чаші XVIII ст., просфора була випечена із борошна Потелицької землі, а вино привезене з Кани Галилейської.

Повідомила с. Мар’яна Власенко