«Ми любимо Канікули з Богом», – діти с. Синьковичі

За допомогою студентів Українського Католицького Університету у с. Синьковичі Рава-Раського деканату проведено релігійно-пізнавальну програму «Канікули з Богом».

Від 24 до 30 червня 2012 року діти парафії щоденно брали участь у Святій Літургії, вчилися катехизи про Святі Таїнства та долучалися до різноманітних ігрових вікторин.

Учасники разом із парафіяльним священиком відвідали митрополичий собор св. Юра у Львові, де у крипті молилися за прославу Патріарха Йосифа Сліпого. Були у Крехові, де молилися Молебен та черпали воду із цілющого джерела.

У релігійно-пізнавальній програмі взяли участь 38 дітей. Проводили дану програму Роксолана Остапко та Анастасія Миронова, студенти гуманітарного факультету Кафедри загальної та соціальної педагогіки.

Кожного дня на заняттях діти були усміхнені та щасливі.

На завершення діти подарували студенткам з УКУ великий плакат з надписом: «Ми любимо канікули з Богом».

Повідомив о. Михайло Шевчук,
настоятель парафії с. Синьковичі