«Веселі канікули з Богом» у Червонограді

З 25 червня до 2 липня 2012 року у парафії церкви Пресвятої Богородиці Владичиці України м. Червоноград проводився літній християнський табір «Веселі канікули з Богом».

Проводив табір отець Василь Кметь, допомагали сестри Неоніла та Юлія, згромадження Святого Йосифа Обручника Пречистої Діви Марії, студент ІФТА Ігор Стус та аніматори парафії. Серед них: Тетяна Скіпчак, Ірина Іванів, Олена Колодій, Орися Москаль, Тетяна Гумен, Діана Шмигельська, Катерина Наливайко, Аня Пущик, Христина Бочковська, Марічка Пасічник, Іван Сехна, Руслан Лащук, Володимир Орищук, Юра Тимків, Андрій Предко та інші.

Кожен день для майже двохсот дітей запам’ятався веселими іграми, змаганнями, працею в групах, катехизацією, бансами, караоке, лотереєю, новими друзями та піднесеним настроєм. Особливим вважали усі день, присвячений «Водяним іграм», де кожен, хто прагнув принести перемогу для своєї команди, змушений був добряче «намокнути». Діти були поділені на 7 команд, з них 4 дорослих (діти віком 11-16 років): «Діти Марії», «Хрещені», «Надія», «Місіонери» та 3 групи малюків (5-10 років): «Серафимчики», «Золоті серця» та «Палаючі серця».

Темою табору була наука про Святі Тайни. Усіх учасників об’єднувало гасло: «Ісус – дорога, правда і життя». Гармонійним і запальним був гімн табору, музику для якого написала диригент молодіжного хору парафії Наталія Миколаївна Зіньків.

Неділя, 1 липня, була найвідповідальнішим днем, адже учасники самі готували концертну програму, в кінці якої оголошували переможців. Ними стали дві команди: «Хрещені» і «Діти Марії» серед старших, та «Золоті серця» серед молодших. Завершився табір поїздкою до аквапарку в місто Львів. Організатори сподіваються, що канікули принесли багато корисного для дітей, збагатили їх духовно та подарували їм незабутні враження.

Повідомила Оленка Колодій, аніматор